Obsługa barmańska

Eventy i uroczystości okolicznościowe

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kadry, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę barmańska oraz kelnerską uroczystości. Jesteśmy prężną oraz dynamicznie rozwijającą się firmą, a naszą specjalnością jest obsługa barmańska wesel. Barmani VipBar to nie tylko mistrzowie sztuki, ale też wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści obsługi konsumenta. Wykonujemy swoją pracę z pasją, której celem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja, a nasze usługi są jak dobre trunki: ekskluzywne, wyjątkowe i perfekcyjne.

Ufamy, że nasze wieloletnie doświadczenie barmańskie pozwoli w jasny i obrazowy sposób przedstawić różnorodność i wielobarwność napojów alkoholowych, zaprezentować wiedzę na temat ich historii, tradycji tworzenia, technologii produkcji i kultury picia. Wprowadzić w tajniki tworzenia drinków i koktajli, zaprezentować sztukę barmańską i propagować jakże piękny styl smakowania alkoholu dla przyjemności.

Zapraszamy w tę wyjątkową i pełną niespodzianek podróż do świata nasyconego kolorami tęczy, orientalnym zapachem ziół, przypraw i egzotycznych owoców. Do miejsca gdzie wszystko może się zdarzyć, gdzie fantazja miesza się z rzeczywistością, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Barek +

Zobacz, co świetnie uzupełnia nasze mobilne bary!

Fontanny alkoholowe

„Źródełka”, bo tak nazywamy nasze fontanny alkoholowe, to świetny dodatek na uroczystości, który umili chwilę oczekiwania na przygotowywanego przez naszego barmana drinka.

Zawartość fontanny zależna jest od Państwa gustu. Może być to ulubiony rodzaj szota lub drinka. 

62118705_2683317925072479_4362355216910123008_n

Roll-Bar z piwem

Nic tak nie schłodzi latem, jak zimne piwo. Jeśli wśród gości macie Państwo smakoszy tego złotego trunku, zdecydowanie będzie to jedna z tych atrakcji, które skradną ich serca.

Oferujemy wynajem urządzeń chłodzących do piwa w rustykalnym i nowoczesnym stylu.