Atrakcje weselne – Barman

Nie jest już rzadkością, że Młoda Para postanawia urozmaicić swoim gościom menu alkoholowe poprzez zaserwowanie innych niż tylko czysta wódka, alkoholi. Obecność barmana na weselu jest nie tylko miłym dodatkiem, ale też pożądaną i poszukiwaną formą aranżacji uroczystości. Nie tylko ze względu na atrakcje jakie niesie ze sobą ta forma obsługi, jest to również świadomy wybór kultury picia alkoholu. Na polskim weselu czysta wódka zawsze gościła i gościć będzie ze względu na tradycje, jednak organizacja drink baru na przyjęciach przyczynia się do ograniczenia spożycia czystego alkoholu podawanego na stołach. Równocześnie jest ogromną atrakcją dla osób preferujących smakowanie alkoholu bez obawy zbyt mocnego upojenia lub niepijących wcale. Kolorowe drinki i koktajle, także bezalkoholowe, przyciągają wyglądem, zapachem i smakiem gości w różnym wieku, zarówno kobiety jak i mężczyzn, a profesjonalna obsługa barmańska zapewni również wiele atrakcji dla młodzieży i dzieci.

Drinki Dla dzieci Dla dzieci

Weselna karta drinków

Decydując się na taką usługę zapewniamy swoim gościom bogate menu alkoholowe. Warto w tym momencie zastanowić się nad wyborem rodzajów i ilości drinków, gdyż właściwie skomponowana karta i trafny wybór alkoholi oraz dodatków to także oszczędność pieniędzy, a zakup alkoholi na bar zawsze wzbudza najwięcej emocji. Wiadomo, że whisky, rum, tequila czy gin są nie tylko najdroższymi alkoholami, ale też stanowią podstawę wielu przepisów na drinki i nie powinno ich zabraknąć na barze.  Doświadczona kadra barmańska doradzi i podpowie jak zbudować menu, by koszty dopasować do oczekiwań klienta. Ponadto można wykorzystać już zakupioną przez Państwa na uroczystość wódkę czystą.  Doświadczony barman bazując na umiejętnie dobranych likierach, syropach i przyprawach z powodzeniem wykorzysta czysty alkohol do stworzenia atrakcyjnej i korzystnej ekonomicznie karty drinków.

Karta drinków Alkohole świata

Koszty obsługi

Koszty obsługi i zakupów zależą od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim od ilości gości na weselu, jedno lub dwudniowej uroczystości oraz ilości i rodzajów drinków. Profesjonalna obsługa barmańska zapewnia indywidualne doradztwo, mobilne bary, różnorodne i profesjonalne szkło barmańskie, wszelkie atrybuty, wysoką kulturę obsługi i zarazem świetną zabawę bez obciążania dodatkowymi kosztami.

Drinkbar

Podczas uroczystości

Jak pić by drinki smakowały i spełniły swoje zadanie? Na początek proponuję coś lekkiego. Wytrawny drink jako aperitif, który umili oczekiwanie na dalsze atrakcje weselne i pobudzi apatyt na smaczne dania. Kolejną propozycją może być coś mocniejszego i cięższego, np.: long drink, stworzony wg gustu i smaku, na życzenie gości. W dalszej części zabawy proponuję koktajl bezalkoholowy, ale nie koniecznie.

Obsługa konsumentaBarman na wesele

Na pewno warto wybrać się w tę wyjątkową i pełną niespodzianek podróż do świata nasyconego kolorami tęczy, orientalnym zapachem ziół, przypraw i egzotycznych owoców zalecam jednak ograniczenie do 3-4 różnych drinków by uniknąć niemiłych efektów spożycia nadmiaru alkoholu na drugi dzień.

Zapoznaj się z naszą ofertą barmańską tutaj.